دستبند زن بیمارستانی

دستبند زن بیمارستانی

دستبند زن بیمارستانی

دستبند زن بیمارستانی :چاپگر بیمارستانی مچ بند ، دستبند و بارکد ردیابی بیمار ،

دارای بدنه آنتی میکروبیال و ضد باکتری

نوع دستگاه:چاپگر بیمارستانی مچ بند ، دستبند و بارکد ردیابی بیمار
ویژگی:دارای بدنه آنتی میکروبیال و ضد باکتری
روش چاپ:حرارتی
وضوح چاپ:300dpi
عرض چاپ:5 میلیمترسرعت چاپ:سانتیمتر بر ثانیه
حداکثر طول لیبل: میلیمتر
حافظه داخلی:SDRAM 16MB / Flash
پورت ارتباطی:شبکه LAN,USB,RS232
ابعاد فیزیکی:127×178×242 میلیمتر
وزن دستگاه:1.4 کیلوگرم
نرم افزار:درایورهای چاپگر + نرم افزار طراحی و چاپ بارکد

تولید کننده:Zebra Technologie
مدت گارانتی:یکسال

بارکد پرینتر Zebra HC100 ودستبند زن بیمارستانی یک چاپگر تخصصی برای چاپ بارکد ردیابی و مشخصات بیمار بر روی مچ بندهای خاص مورد استفاده در مراکز درمانی است.
این چاپگر از کارتریج هایی موسوم به Z-Band استفاده می کند که جهت الصاق به مچ دست یا پای نوزادان، مادران و بیماران از هر گروه سنی جنس بسیار مناسبی داشته و هیچ گونه حساسیتی روی پوست انسان ایجاد نمی کند.
عموما در واحد پذیرش مراکز درمانی به هنگام ورود بیمار ، پس از ثبت مشخصات وی از قبیل نام، تاریخ تولد، جنسیت، تاریخ پذیرش و…، مچ بندهای موسوم به Z-Band که حاوی بخشی از اطلاعات پرونده بیمار (مثل شماره پرونده، گروه خون، جنسیت و حتی عکس بیمار) و همچنین شامل یک بارکد شناسایی می باشد، توسط Zebra HC100 چاپ و به مچ دست بیمار بسته می شود. این باند بارکد دار امکان ارائه خدمات و سرویس های لازم و مطلوب را در مدت زمان کوتاه مهیا می سازد.
شرکت زبراسیا به عنوان نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات Zebra در ایران عرضه کننده کلیه تجهیزات تخصصی تولید شده توسط این کمپانی در حوزه بارکد، کارت و RFID با گارانتی معتبر می باشد.
نصب و آموزش کاربری دستگاه بارکد پرینتر بیمارستانی و دستبند زن بیمارستانی مدل Zebra HC100 در محل مشتریان زبراسیا رایگان بوده و دستگاه از گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش 10 ساله زبراسیا برخوردار است.

دستبند زن بیمارستانی